"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Құмай негізгі мектебі" КММ
КГУ "Кумайская основная школа отдела образования Есильского района"

Смотреть все>>>

«Құмай ауылының негізгі орта мектебі» КММ «Отбасы күні» аясында өткізілген іс-шаралар туралы АҚПАРАТ 2022-2023 оқу жылы

«Құмай ауылының негізгі орта мектебі» КММ

«Отбасы күні» аясында өткізілген  іс-шаралар туралы

АҚПАРАТ

2022-2023 оқу жылы

• Отбасылық тәрбиені жүзеге асыру, ата-аналармен, мектеп арасындағы ынтымақтастықты нығайту мақсатында 2022 жылғы қыркүйектің 10-16 аралығында Отбасы күні мен ата-аналар институтына арналған ағарту жұмыстары, психологиялық-педагогикалық біліктілігін жетілдіру және бала тәрбиесіндегі жауапкершілігін арттыру мақсатында  іс-шаралар ұйымдастырылып келесі іс-шаралар өткізілді:

Іс-шара барысында 1-9 сынып жетекшілері«Отбасы тәрбиесінің көрінісі» тақырыбында сыныпсағатын өткізді.Тәлімгер Сарсенғалиева Ж.А. 1-9 сынып оқушылары арасында «Отбасы –бақыт мекені» тақырыбында отбасылық фото сурет көрмесіұйымдастырса, директордыың ТІЖО Мұса Е. «Біз бірге бақыттымыз» тақырыбында 1-6 сынып оқушылары арасында сурет байқауы өткізді.

Іс-шараға барлық 1-9 сынып оқушылары мен ата-аналары қамтылды.

Қорытынды: Білім күніне орай өткізілген іс-шара көңілді, әрі сапалы өткізілді деп танылып  өте жақсы деген баға берілді, белсенді қатысқан оқушылар  анықталып марапатталды.

Директордың ТІЖ орынбасары:                  Мұса Е.